Harmonogram kampanii

Zobacz jakie kampanie edukacyjne realizujemy


Zapraszamy do współpracy

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

Prawie 5 mln polskich uczniów czeka na ten czas z utęsknieniem! Ferie zimowe 2021 zaczynają się już 18 stycznia i potrwają do 28 lutego.

Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii “Bezpieczne ferie”, w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video dotyczące m.in. organizacji zimowego wypoczynku, zakupów / najmu sprzętu sportowego, ubezpieczeń, a także bezpieczeństwa finansowego i komunikacyjnego podczas ferii.

Więcej
Jak oszczędzać pieniądze?

Jak oszczędzać pieniądze?

Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii "Jak oszczędzać pieniądze", w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video. W materiałach skupimy się zarówno na codziennych zakupach i nawykach, jak i pomysłach na różnego rodzaju inwestycje, które w bliskiej i dalszej perspektywie mogą przynieść oszczędności i zyski.

Więcej
Zdrowie i ekologia

Zdrowie i ekologia

Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii "Zdrowie i ekologia" , w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video. Materiały dla entuzjastów zdrowego trybu życia będą dotyczyć profilaktyki zdrowotnej, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, pomysłów na ekologiczny biznes, zdrowych zakupów, popularnych diet, suplementów, badań profilaktycznych, chorób cywilizacyjnych, prywatnej opieki medycznej.

Więcej
Bezpieczna budowa domu

Bezpieczna budowa domu

Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii "Bezpieczna budowa domu", w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video dotyczące takich zagadnień jak: ile kosztuje budowa domu, jak to sfinansować, formalności, eko-trendy w budownictwie, inteligenty dom, metody zabezpieczenia domu.

  Więcej
  Bezpieczne wakacje

  Bezpieczne wakacje

  Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii "Bezpieczne wakacje", w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video dotyczące m.in. samodzielnej organizacji oraz zakupu wycieczki z biurem podróży, finansowania i ubezpieczenia podróży, zakupu wakacyjnego sprzętu sportowego.

  Więcej
  Bezpieczny kierowca

  Bezpieczny kierowca

  Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii "Bezpieczny kierowca",  w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video dotyczące zmian w prawie o ruchu drogowych, egzaminów na prawo jazdy, kupna samochodów nowych i używanych, ubezpieczeń komunikacyjnych, a także podróży zagranicznych.

   Więcej
   Bezpieczna szkoła

   Bezpieczna szkoła

   Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii "Bezpieczna szkoła",  w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video adresowane do rodziców i opiekunów w zakresie zakupów, ubezpieczeń, dojazdu do szkoły, wypadków oraz bezpieczeństwa cyfrowego dzieci.

   Więcej
   Bezpieczne technologie

   Bezpieczne technologie

   Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii "Bezpieczne technologie",  w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video dotyczące internetu rzeczy, technologii blockchain, cyberprzestępczości, metod zabezpieczeń urządzeń przed sieciowymi oszustami, bezpieczeństwa transakcji finansowych w sieci.

   Więcej
   Bezpieczny senior

   Bezpieczny senior

   Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym podczas kampanii "Bezpieczny senior", w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video dotyczące zdrowia, opieki, ubezpieczeń, bezpiecznej starości oraz zakupów.

   Więcej
   Bezpieczne zakupy

   Bezpieczne zakupy

   Promuj razem z nami swoje usługi i towary, bądź naszym ekspertem branżowym przy kampanii “Bezpieczne zakupy w internecie”,  w ramach której tworzymy serię artykułów poradnikowych, quizy, konkursy, podcasty i materiały video dotyczące zakupów on-line, bezpiecznych płatności, finansowania, ubezpieczeń, a wszystko w okresie najgorętszego czasu zakupowego.

   Więcej

   Formularz kontaktowy

   Newsletter

   Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!