E-commerce – bezpieczny i skuteczny model biznesu

Redakcja portalu dziennikprawny.pl oraz Izba Gospodarki Elektronicznej zaprasza do uczestnictwa w wyjątkowym projekcie, którego celem jest wspieranie innowacyjnych procesów sprzedażowych w internecie, ukazanie liderów tej branży, edukacja oraz promowanie nowoczesnej przedsiębiorczości.

E-commerce – bezpieczny i skuteczny model biznesu

Partnerzy kampanii

W ramach projektu zapraszamy do uczestnictwa w cyklu redakcyjnych debat online podejmujących najważniejsze tematy dotyczące branży e-commerce. Do końca tego planujemy zorganizować 7 debat. Każda z debat to dyskusja i wystąpienia ekspertów z różnych branż.

Tematyka najbliższych debat e-commerce:

E-grocery

Kiedy: 15-go września 2020

Wyzwania stojące przed rynkiem e-grocery w Polsce. Logistyka produktów świeżych w e-grocery. Co hamuje rozwój branży e-grocery?

Trendy i Tendencje e-commerce w Polsce i na świecie

Kiedy: 29-go września 2020

Jak wygląda rynek e-commerce w Polsce i na Świecie w liczbach i prognozach na najbliższe lata? Jak zmieniają się trendy zakupowe wraz z kolejnymi pokoleniami, które dołączają do grona klientów e-sklepów? Jakie są TOP 3 branże sprzedaży online, które wypierają sprzedaż stacjonarną?

Łańcuch dostaw w modelu sprzedaży w sieci

Kiedy: 13-go października 2020

Jakie są największe wyzwania przed jakimi stoi dzisiejszy e-commerce w obszarze logistyki? Jakie są preferencje klientów w zakresie form dostawy? Liderzy w branży. Czy alternatywne formy dostawy tj. dron mają rację bytu w Polsce w świetle przepisów i preferencji konsumenckich, czy jest to jedynie początek do większych zmian w tym zakresie?

Rola kanału mobile

Kiedy: 27-go października 2020

Jak dziś wygląda e-commerce w kanale mobile? Jakie są trendy i preferencje klientów? Czy kanał mobile rozróżnia branże e-commerce? Jakie są największe wyzwania dla e-commerce w tym obszarze? Jakie są trendy ogólnoświatowe? Jakie są główne bariery rozwój mobile jako kanału sprzedaży?

Bezpieczne płatności w sieci

Kiedy: 10-go listopada 2020

Jak bezpiecznie płacić w sieci i jak ustrzec się przed utratą środków? Jakie są preferencje polskich e-konsumentów na tle europy w zakresie płatności internetowych. Dlaczego polskie e-płatności są tak innowacyjne? Jakie są trendy i co nas czeka w przyszłości w zakresie e-płatności?

Bezpieczeństwo w e-biznesie

Kiedy: 24-go listopada 2020

Jakie rozwiązania są odpowiednie na różnych etapach rozwoju e-commerce zarówno pod względem oprogramowania sklepu jak i infrastruktury? Jak przygotować się i obsługiwać sezonowe duże wzrosty ruchu? Open source, SaaS, czy dedykowane rozwiązanie — zalety i wady. Rozwiązania chmurowe dla e-sklepu.

Handel transgraniczny

Kiedy: 8-go grudnia 2020

Jakie są największe wyzwania w handlu transgranicznym? Wymogi prawne jakie należy spełnić w stosunku do konsumentów spoza Polski. Jak rozpocząć handel transgraniczny? Jak zdobyć zaufanie konsumenta z zagranicy — TOP5 wskazówek? Optymalizacja kosztów logistyki — modele działania.

Charakterystyka debat

Miejsce debat – debaty organizujemy w wersji online, posiadamy zaplecze techniczne pozwalające na bezpieczną organizację tego typu przedsięwzięć

Czas trwania – 60 minut

Uczestnicy – do każdej z debat zapraszamy czterech ekspertów

Prowadzący – moderator, przedstawiciel redakcji

Kontakt w sprawie współpracy

572 583 716

[email protected]

Partnerzy kampanii

Tagi:

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!