To już koniec bezpłatnego Netflixa. Serwis walczy
z nielegalnymi handlarzami

Chcesz wypróbować Netflixa? Zobaczyć, jak działa i nic za to nie płacić? To już niemożliwe.

To już koniec bezpłatnego Netflixa. Serwis walczy<br>z nielegalnymi handlarzami
  • Michał Górecki
  • /
  • 21 marca 2019

Netflix kończy z możliwością bezpłatnego korzystania z platformy. Oficjalnie skasowanie 30-dniowego okresu próbnego jest podyktowany testami, jakie zaplanowała firma.

Użytkownicy nie będą mogli już sprawdzić, jak system działa i nic nie zapłacić. Po zalogowaniu się, serwis wyświetla następujący komunikat:

"Netflix kończy z możliwością bezpłatnego korzystania z platformy. Oficjalnie skasowanie 30-dniowego okresu jest podyktowany testami, jakie zaplanowała firma".

Koniec bezpłatnego okresu próbnego w Netflix

Serwis wirtualnemedia.pl informuje, że z informacji uzyskanych przez operatora Netflixa wynika, że wprowadzona zmiana niekoniecznie musi być zmianą na stałe.  

Użytkownicy spekulują jednak, że powodem wyłączenia okresu próbnego jest chęć walki Netflixa z osobami, które handlują dostępami do platformy na portalach aukcyjnych. Netflix przekonuje, że zmiany nie muszą oznaczać, że skasowanie bezpłatnego okresu próbnego będzie trwałe. 

Czytaj też:

Jak otrzymać zniżkę na abonament RTV?

Jak zrezygnować z wycieczki kupionej w biurze podróży 

Uwaga na podróby spożywcze. Znane produkty na widelcu urzędników

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!