O polsko-węgierskiej współpracy młodzieży na XXX Forum Ekonomicznym
Jednym z czynników sprzyjających podejmowaniu aktywności obywatelskiej jest potrzeba zmiany i rozwoju, częściej spotykana wśród młodzieży. Nadal mamy jednak problemy z mówieniem o faktycznej współpracy młodych, która na szeroką skalę niemalże nie istnieje, zaś włączanie młodzieży w procesy decyzyjne jest tylko pozorne.

- Monika Świetlińska
- /
- 31 sierpnia 2021
Młodość to przyszłość
Postawy społeczne młodych warunkuje nie tylko potrzeba wpływania na bezpośrednie otoczenie, lecz także budowania wspólnoty ponad granicami.
Czy budowanie wizerunku młodych liderów jest czymś więcej niż pustym hasłem? Jakie korzyści może to przynieść współpracy międzynarodowej?Na te pytania postarają się odpowiedzieć uczestnicy panelu Młodość to przyszłość. Jak budować polsko-węgierską współpracę młodzieży?
Goście Forum
W dyskusji udział wezmą: Zsófia Rácz, podsekretarz stanu ds. młodzieży z Kancelarii Premiera Węgier, Piotr Mazurek, sekretarz stanu z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Marcin Pacholski, członek rady Polsko-Węgierskiej Izby Gospodarczej, András Volom, przewodniczący V4SDG oraz inni przedstawiciele polityki, biznesu, organizacji pozarządowych i samorządu lokalnego.500 złotych mandatu za… selfie? Uważaj w pobliżu granicy państwowejMikołaj Frączak
www.gov.pl/web/diplomacy
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z
informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci
się
artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej
masz
szybkie linki do udostępnień.