Program do podglądania rozmów na Facebooku – czy znasz 5 najlepszych?

Praktycznie każdy z nas korzysta z platform społecznościowych. Jedna z najpopularniejszych to Facebook. Połączony komunikator, Messenger, stanowi kanał wymiany setek tysięcy wiadomości każdego dnia. Czy zatem da się je podglądnąć? Jak sprawdzić czyjeś rozmowy na Facebooku? Dowiedz się więcej!

Program do podglądania rozmów na Facebooku – czy znasz 5 najlepszych?
 • Redakcja dziennikprawny.pl
 • /
 • 15 września 2023

Najlepszy program do śledzenia Messengera – mSpy

Według naszych analiz, zwycięzcą plebiscytu zostaje program do śledzenia line aplikacja i inne media społecznościowe — mSpy. Jest to profesjonalna opcja, która zawiera w sobie praktycznie wszystkie funkcje, które można sobie wyobrazić w zakresie szpiegowania. O czym dokładnie mówimy? Poznaj listę najlepszych funkcji mSpy:

 • śledzenie Messengera oraz innych mediów społecznościowych,
 • wyznaczanie położenia interesującego Cię telefonu,
 • nagrywanie ekranu,
 • przeglądanie historii połączeń telefonicznych (numery, czas trwania).

Niestety nie jesteśmy w stanie opisać wszystkich funkcji mSpy, choć ten program do podglądania rozmów na Facebooku naprawdę zasługuje na nieco więcej tekstu. To jednak temat na osobny artykuł, a teraz przejdźmy do opisu innych programów, wartych Twojej uwagi.

Szpiegowanie Messengera – co potrafi Eyezy?

Jeśli nazwa Eyezy jeszcze jest dla Ciebie obca, nic straconego. Poznaj wysokiej jakości program do śledzenia Messengera oraz innych social mediów. Eyezy nie ma również problemu z wyznaczeniem lokalizacji danego telefonu, blokowaniem określonych treści czy wysyłaniem do Ciebie powiadomień o próbie przekroczenia ograniczeń.

Eyezy posiada również bardzo interesującą funkcję, która sprawia, że ten Facebook szpieg opinie ma bardzo dobre. Jest to keylogger, czyli urządzenie, które jest w stanie zapisywać wszystkie klawisze, z których korzysta użytkownik. Tym sposobem nawet usunięte wiadomości przestaną być dla Ciebie tajemnicą!

Eyezy działa na wszystkich popularnych systemach dla urządzeń mobilnych.

Program do podglądania rozmów na Facebooku Minspy

Minspy to program, który w dużej mierze skupia się na monitorowaniu aktywności danego użytkownika i przygotowywaniu raportów na podstawie zebranych danych. Dzięki temu jako użytkownik będziesz wiedzieć między innymi:

 • z kim komunikuje się dana osoba,
 • gdzie się znajduje,
 • z kim pisze w mediach społecznościowych i do kogo dzwoni.

Facebook szpieg Minspy posiada też intuicyjny pulpit, dzięki któremu w szybki, łatwy i wygodny sposób zapoznasz się z danymi, które zostały do Ciebie wysłane przez śledzony telefon.

Nowoczesny Facebook szpieg – Bark

Ciekawym rozwiązaniem na dzisiejsze czasy, w których praktycznie nie da się żyć bez komputera i Internetu jest aplikacja Bark. Pozwala ona między innymi na ochronę dzieci przed zagrożeniami, które niesie ze sobą powszechna cyfryzacja. Co dokładnie potrafi Bark? Bark odpowiada między innymi za:

 • szpiegowanie Facebook,
 • ograniczenie czasu ekranowego,
 • zapisywanie informacji o godzinach spędzonych przy telefonie,
 • blokowanie niechcianych aplikacji czy treści,
 • lokalizowanie telefonu.

Od razu widać, że Bark skupia się głównie na wsparciu dla rodziców. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by program wykorzystać choćby w pracy do kontroli pracowniczej.

Norton Family i szpiegowanie Facebook

Szpiegowanie Messengera również jest możliwe dzięki funkcjom aplikacji Norton Family. Jest to program, który co prawda potrafi zdziałać dość sporo, jednak niestety nie będzie poprawnie funkcjonował na wszystkich urządzeniach. Dotyczy to zarówno modeli telefonów, rodzajów urządzeń oraz zainstalowanych systemów operacyjnych.

Norton Family pozwala choćby na sprawdzanie historii wyszukiwania czy ograniczanie czasu korzystania z telefonu. To oczywiście tylko niewielki wycinek interesujących funkcji.

Aplikację można za darmo testować przez 30 dni. Po upływie tego czasu musisz podjąć decyzję o przedłużeniu subskrypcji lub zaprzestaniu korzystania z programu. Wybór należy do Ciebie – możesz zarówno kontynuować przygodę z Norton Family, jak również zrezygnować na rzecz innych rozwiązań.

​Podsumowanie

Zapewne już wiesz jak sprawdzić czyjeś rozmowy na Facebooku. Dzięki nowoczesnym aplikacjom będzie to bardzo proste zadanie. Pamiętaj jednak, że nie posiadasz uprawnień do przeprowadzenia takiego działania jeśli nie posiadasz zgody osoby śledzonej. Wyjątkiem są jednak Twoje dzieci – możesz zatem śmiało wykonywać kontrolę rodzicielską w ramach ich ochrony.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Tagi: Dziecko

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!