Projekt Ekoinspiracja wraca w nowoczesnej oprawie

EKOINSPIRACJA to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych na rynku wydarzeń propagujących ideę zrównoważonego rozwoju. Program ma wymiar edukacji społecznej i konsumenckiej. Wyróżniane w nim są innowacyjne, ekologiczne marki i produkty oferowane na polskim rynku, a także firmy, instytucje i organizacje zaangażowane na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju. O kolejności miejsc decydują internauci, ponieważ jest to ogólnopolski plebiscyt.

Projekt Ekoinspiracja wraca w nowoczesnej oprawie
  • Rafał Stępniewski
  • /
  • 6 listopada 2020

Nagrodzone podmioty rekomendujemy opinii publicznej w ramach szeroko zakrojonego programu promocyjnego, którego głównym elementem jest otwarty, ogólnopolski plebiscyt Internautów oraz Gala Finałowa połączona z debatą ekspercką z udziałem przedstawicieli świata biznesu oraz instytucji i organizacji dla których poszanowanie środowiska naturalnego ma ogromne znaczenie. W tym roku zamiast Gali, która nie może się odbyć z powodu Pandemii, organizujemy cykl debat.

Kategorie Ekoinspiracja 2020

Program realizowany jest od 2013 r. Wyróżnienia przyznawane są w 6 kategoriach:

  • Firma,
  • Produkt,
  • Partnerstwo,
  • Edukacja,
  • Wypoczynek
  • Eko-żywność.

W tym okresie mieliśmy okazje zaprezentować blisko 750 uczestników, ponad 40 laureatów i blisko 60 Partnerów. Akcję wspierały m.in. takie media jak Onet, TVP czy Polsat.

W ramach projektu przeprowadzimy cykl debat online, pod głównym hasłem ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ, gdzie poruszymy m.in. zagadnienia związane z OZE, Elektormobilnoscią, Alternatywnymi Paliwami, Smogiem, generalnie z Czystą, Zdrową i Bezpieczną Planetą.

W chwili obecnej trwa etap zgłoszeń Uczestników i Partnerów do VIII edycji „Ekoinspiracji”.

Zobacz poprzednie edycje projektu oraz byłych Uczestników, Laureatów jak i Partnerów na www.ekoinspiracja.pl oraz film z Gali Finałowej podsumowującej jedną z edycji:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!