fb

Sieć stacji paliw w Polsce inwestuje w… publiczne pralkomaty

Czego nie robi się, by przyciągnąć do siebie klientów!? Sieć Circle K wprowadza na swoich stacjach paliw samoobsługowe pralkomaty. Wyposażone w funkcję prania i suszenia urządzenia mają służyć np. zawodowym kierowcom lub turystom podróżującym w kamperach. 

Sieć stacji paliw w Polsce inwestuje w… publiczne pralkomaty
  • Martyna Kowalska
  • /
  • 17 lutego 2022

Gdzie są pralkomaty?

Zapowiedź sieci stacji paliw ws. „pralkomatów” nie jest tylko obietnicą. Pojawiły się one bowiem już w pierwszych czterech lokalizacjach. W Warszawie tego typu urządzenia działają przy ul. Powstańców Śląskich, a także al. Rodowicza „Anody”. W Krakowie pralkomat można spotkać przy ul. Mogilskiej. Z kolei w Łodzi przy al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Według zapowiedzi inwestora, kolejne urządzenie stanie na budowanej właśnie stacji przy Miejscu Obsługi Podróżnych Kępsko Zachód. 

Pierwsze stacje tankowania wodoru powstaną w Poznaniu i KatowicachPierwsze stacje tankowania wodoru powstaną w Poznaniu i KatowicachAnna Malinowska

Komu potrzebne samoobsługowe pralki na stacji paliw?

Jak tłumaczy sieć stacji paliw w swoim komunikacie prasowym, rozwiązanie to jest wdrażane z myślą o kierowcach, zawodowych, osobach w dłuższych podróżach lub turystach przemierzających kraj kamperami. Pralkomaty sprawdzą się również u osób, które nie posiadają sprzętu w wynajmowanych mieszkaniach i akademikach, czy też w przypadku niespodziewanej awarii domowej pralki” – twierdzi Circle K. 

Jak korzystać z pralkomatu?

Każde z urządzeń, jak na pralkę automatyczną przystało, oferuje trzy programy prania oraz dwa tryby suszenia. Za możliwość skorzystania z pralki trzeba zapłacić przy kasie – może to być gotówka, karta płatnicza lub karta przedpłacona pre-paid. Użytkownicy mogą zabrać ze sobą własne produkty piorące lub zakupić je na stacji. Pralki z funkcją suszenia mają być czynne na stacjach 24 godziny na dobę. 

Pralka na stacji a model convenience

Stawiamy na rozwiązania, które zgodnie z modelem convenience ułatwiają życie, dlatego zdecydowaliśmy na wprowadzenie pierwszych pralkomatów na naszych stacjach. Odwiedzają nas kierowcy zawodowi, osoby podróżujące przez Polskę i Europę i to właśnie z myślą o nich wdrożyliśmy nową usługę. Często w dużych turystycznych miastach, takich jak Warszawa czy Kraków, indywidualni klienci poszukują takich rozwiązań” - twierdzi Renata Timoščik, pełniąca funkcję dyrektora ds. rozwoju oferty sklepowej we wspomnianej sieci. 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Firmy mają więcej czasu na rozliczenie CIT
podatki

Firmy mają więcej czasu na rozliczenie CIT

Resort finansów przypomina, ze termin na rozliczenie rocznego podatku CIT za 2021 rok został przedłużony. Aktualnie, ten obowiązek upływa dopiero 30 czerwca 2022 roku – czytamy w komunikacie MF....

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!