fb

Tanie zakupy w internecie. Ruszają promocje partnerów dziennikprawny.pl

Niższe ceny wybranych towarów w internecie dzięki specjalnym ofertom sklepów on-line, które reklamują się w serwisie dziennikprawny.pl  

Tanie zakupy w internecie. Ruszają promocje partnerów dziennikprawny.pl
  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 13 listopada 2019

Serwis dziennikprawny.pl cieszy się zainteresowaniem coraz większej grupy użytkowników. Doceniają oni codzienne porady związane z zakupami w sklepach stacjonarnych i internetowych, wskazówki dotyczące reklamacji i gwarancji, sposobów rozwiązywania sporów związanych ze zwolnieniami lekarskimi. dziennikprawny.pl to również teksty dotyczące wychodzenia z długów, radzenia sobie z egzekucjami komorniczymi czy innymi problemami prawnymi dnia codziennego.

CZYTAJ TEŻ 8 zasad bezpiecznych zakupów przez Internet — na co zwrócić uwagę?

CZYTAJ TEŻ 14 dni na odstąpienie od zakupu w internecie? Zobacz, kiedy nie możesz skorzystać z tego prawa

Pisząc o zakupach internetowych dostawaliśmy wiele zapytań o ciekawe promocje oraz rekomendacje rzetelnych sklepów internetowych. I tak ruszyliśmy z nowym projektem.

dziennikprawny.pl chce być również platformą reklamową dla właścicieli sklepów internetowych. Pragniemy połączyć obie strony (kupujących i sprzedających), dlatego od listopada 2019 roku proponujemy unikalny koncept – kupony rabatowe, zniżki i inne niezwykle atrakcyjne oferty przygotowane przez sklepy internetowe reklamujące się na stronach dziennikprawny.pl. I tak na początek oferujemy specjalną zniżkę w sklepie z naturalnymi kosmetykami, ciekawą ofertę spersonalizowanych produktów ze sklepu remshop,pl, czy zimowe opony w najlepszych cenach ze sklepu oponymati.pl

Stworzyliśmy specjalny boks reklamowy, w którym zebraliśmy wszystkie aktualnie oferowane przez naszych partnerów promocje. Dodatkowo, w sposób nieinwazyjny umieszczamy propozycje rabatów w naszych tekstach.

Z promocji może skorzystać każdy użytkownik serwisu. Wystarczy wybrać interesujący sklep i zakupić promocyjny towar.

Prawo konsumenckie to również specjalne oferty reklamowe dla właścicieli sklepów internetowych. O szczegółach akcji przeczytasz w zakładce WSPÓŁPRACA/REKLAMA

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Będzie 800+ zamiast 500+?
świadczenia/zasiłki

Będzie 800+ zamiast 500+?

Rosnąca inflacja sprawia, że wartość pieniądza spada. Według ekspertów świadczenie 500 plus jest dziś warte ok. 350 zł. Aby miało swoją wartość, jaką miało w czasie jego wprowadzenia, dziś...

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!