Koniec serwisów Apple? Teraz sam naprawisz swojego iPhone`a

Czy to koniec tradycyjnych serwisów Apple? Marka ruszyła z samoobsługową naprawą sprzętu w Polsce. Ile to kosztuje? 

Koniec serwisów Apple? Teraz sam naprawisz swojego iPhone`a
  • Martyna Kowalska
  • /
  • 7 grudnia 2022

O możliwości samodzielnych naprawach Apple wspomina już od kilku miesięcy. Teraz dostęp do usługi mają użytkownicy sprzętu z nadgryzionym jabłkiem w Europie. Program Self Service Repair od 6 grudnia jest dostępny w ośmiu państwach Europy:Polsce, Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

Samodzielna naprawa komputerów Apple Usługa daje możliwość samodzielnej naprawy najczęściej pojawiających się usterek iPhone 12 i iPhone 13, a także komputerów Mac.

W ramach usługi Self Service Repair dostępnych jest ponad 200 części i narzędzi, a także dokładne instrukcje naprawy. Jak zapewnia producent — tych samych produktów używają specjaliści w sklepach Apple Store i autoryzowanych serwisach Apple. Wymienione części można odesłać producentowi, który je zregeneruje albo podda recyklingowi. W niektórych sytuacjach będzie można otrzymać zwrot kosztów zakupu części zamiennych. Ile kosztuje taka przyjemność? Apple wynajmuje na 7 dni pełny zestaw naprawczy za 299 zł. 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!