Łódzka Manufaktura ... samoobsługowego druku

Dzięki usłudze Arcus Kyocera Zeccer klienci najlepszego w rankingu Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych, obiektu handlowego w Łodzi mają możliwość bezdotykowego wydrukowania dokumentów za pomocą smartfona.

Łódzka Manufaktura ... samoobsługowego druku
  • Rafał Stępniewski
  • /
  • 10 czerwca 2021

Pod jednym dachem

Jakie korzyści odnoszą placówki współpracujące z firmami Arcus, Kyocera i Zeccer? Łatwo można to wyjaśnić na przykładzie Manufaktury.

— Manufaktura to unikatowe miejsce na mapie Łodzi, które łączy w sobie nie tylko bogatą ofertę handlową, ale także jedną z najbardziej różnorodnych stref gastronomiczno-kulturalno-rozrywkowych. Nasi Goście mogą znaleźć w Manufakturze wszystko, czego potrzebują, od sklepów, poprzez punkty usługowe, aż po najlepsze restauracje, muzea i rozrywkę — tłumaczy Monika Langner, rzecznik prasowy Manufaktury.

Szybki i bezpieczny wydruk ze smartfona

Dzięki usłudze Arcus Kyocera Zeccer, osoby potrzebujące wydrukować dokumenty mogą to zrobić prosto ze swojego smartfona. Wystarczy wybrać konkretną lokalizację urządzenia na stronie zeccer.pl, dodać pliki i dokonać opcjonalnych ustawień, następnie zapłacić online: szybkim przelewem, BLIKiem lub kartą. Będąc przy drukarce należy autoryzować wydruk, klikając DRUKUJ. Proces druku jest całkowicie samoobsługowy. Korzystanie z urządzeń jest w pełni bezpieczne, ponieważ połączenie i przesyłanie plików jest szyfrowane. Pliki nie są w żaden sposób przetwarzane, a po wydrukowaniu następuje ich natychmiastowe usunięcie z serwerów.

Sieć samoobsługowych urządzeń drukujących cały czas się rozszerza. Wygodne drukowanie dostępne jest w 160 lokalizacjach w Polsce, m.in. w Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Warszawie czy Krakowie. Urządzenia, które początkowo były instalowane w ośrodkach akademickich, obecnie są dostępne m.in. w bibliotekach, kawiarniach, centrach handlowych i biznesowych, a nawet portach lotniczych.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Tagi: finanse

Prawo w praktyce

REKLAMA / WSPÓŁPRACA

Sprawdź się

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!