Pożyczka przez internet - lista zalet

Pożyczka bez wychodzenia z domu? To świetny pomysł jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki, a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na wizytę w oddziale. Jakie inne zalety ma to rozwiązanie? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Pożyczka przez internet - lista zalet
  • Monika Świetlińska
  • /
  • 30 września 2022

Pożyczka przez internet – wygoda w zasięgu Twoich rąk

Bankowość internetowa to ogromne ułatwienie dla milionów Polaków, którzy mogli docenić jej zalety m.in. w czasie pandemii i lockdownu. Dzięki niej możesz zapomnieć o tradycyjnych wizytach w oddziale banku, by założyć konto, zrobić przelew czy wziąć pożyczkę. Aby zrealizować większość dyspozycji, nie musisz nawet wychodzić z domu. Zaparz sobie aromatyczną kawę, usiądź wygodnie w fotelu i zrób to, czego w danej chwili potrzebujesz – wystarczy do tego smartfon, laptop lub inne urządzenie z dostępem do internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/szybka-pozyczka-gotowkowa/ i sprawdź szczegółowe informacje na ten temat.

Pożyczka online – zalety

Pożyczka przez internet to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Poniżej kilka najważniejszych.

  • Oszczędność czasu. Pożyczka przez internet to dla Ciebie przede wszystkim oszczędność czasu. Bez wizyty w oddziale i tracenia czasu na dojazdy
  • Szybsze przejście przez formalności. Obecnie banki coraz bardziej upraszczają procedury wychodząc naprzeciw swoim klientom, jednak podczas wizyty w oddziale nie obędzie się bez ręcznego wypełniania dokumentów. Aby zaoszczędzić czas i szybciej przebrnąć przez formalności, możesz wszystko załatwić przez internet.
  • Pożyczka online na już – dostępność 24/7. Kolejną zaletą bankowości internetowej jest jej dostępność w każdej chwili. Nie musisz zwracać uwagi na godziny otwarcia oddziału i obawiać się, że nie zdążysz załatwić formalności z uwagi np. na intensywny dzień pracy. Pożyczka online przez internet jest bowiem dostępna dla Ciebie w każdym momencie. To Ty decydujesz o tym, kiedy złożyć wniosek – nie ograniczają Cię zatem godziny pracy placówki banku.

Jak wziąć pożyczkę przez internet?

Wzięcie pożyczki online jest proste i szybkie. Przede wszystkim wchodzisz na stronę banku (np. wspomnianego już PKO Banku Polskiego) i postępujesz zgodnie z informacjami na ekranie.

Pożyczka online – klient banku

Jako klient banku, pożyczkę możesz załatwić np. w serwisie internetowym iPKO lub w aplikacji IKO. Dzięki temu potrzebne pieniądze będziesz mieć na swoim koncie nawet w 30 sekund!

Pożyczka online – nowy klient

Jeśli dotychczas nie byłeś klientem PKO Banku Polskiego, możesz zdalnie podpisać umowę na pożyczkę do 6 200 zł. Wystarczy, że potwierdzisz swoją tożsamość robiąc przelew na 1 zł. Wniosek wypełniasz w 100% online bezpośrednio na stronie banku. Wystarczy, że zaznaczysz kwotę, którą potrzebujesz pożyczyć, interesującą Cię liczbę rat, uzupełnisz podstawowe dane (imię, nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania itd.), następnie to samo zrobisz z danymi finansowymi, wskażesz konto do wypłaty, zaznaczysz niezbędne oświadczenia, przeczytasz podsumowanie i podpiszesz umowę.

Prosto, szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu – pożyczka przez internet to wygoda i oszczędność Twojego czasu.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!