Świąteczne wyprzedaże wcześniej niż zwykle. Lista promocji

Świąteczne wyprzedaże rozpoczynają się wcześniej. To gratka dla maniaków zakupów.

Świąteczne wyprzedaże wcześniej niż zwykle. Lista promocji
  • Martyna Kowalska
  • /
  • 22 grudnia 2020

Obostrzenia związane z handlem w centrach handlowych ograniczą możliwość sprzedaży przez duże sklepy już po świetach. Wiele marek rusza z wyprzedażami już teraz

Zwykle świąteczne wyprzedaże rozpoczynały się po sylwestrze albo na początku roku. Teraz, ze względu na znaczące ograniczenia w funkcjonowaniu placówek handlowych, wyprzedaże rozpoczęły się wcześniej. Wszystko dlatego, że zaraz po świętach w galeriach handlowych będą mogły być otwarte tylko drogerie i sklepy spożywcze.

Ograniczenia w handlu w centrach handlowych będą obowiązywać od 28 grudnia do 17 stycznia. Nie będzie więc szansy na noworoczne i świąteczne wyprzedaże. Pozostanie na to czas tylko do 23 grudnia.

Wyprzedaże świąteczne

I właśnie dlatego najpopularniejsze marki już teraz proponują ogromne rabaty. Każda godzina czekania z promocją, to straty w postaci niesprzedanych towarów.

Oficjalne wyprzedaże ogłosiła już Zara. Tu promocje obowiązują w sklepach stacjonarnych, a także w internecie. House wiele produktów przecenił o połowę. Od soboty promocje rozpoczną marki należące do LPP. Pięćdziesięcioprocentowe przeceny mają też obowiązywać w Esotiq oraz Intimissimi.

Od poniedziałku spore promocje zaproponuje Pull&Bear i Bershka. Taniej zapłacimy też w Diverse (40 proc.) oraz Calvin i Tommy (do 70 proc. na wybrany asortyment).

Warto pamiętać, że otwarte będą mogły być sklepy, które nie są zlokalizowane w centrach handlowych. Nieliczne sieciówki mają takie punkty. Warto więc na bieżąco śledzić informacje o promocjach. Bo choć wszystkie liczące się marki od dawna są w internecie, to jak pokazują ostatnie tygodnie, sprzedaż w kanale online nie zawsze jest w stanie pokryć wszystkie koszty działalności tych firm i konieczność sprzedaży w placówkach stacjonarnych jeszcze długo będzie liczącym się kanałem sprzedażowym.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!