Top6: Najpopularniejsze imiona 2021. Wróżka tłumaczy, co nami kieruje, kiedy wybieramy imię dla dziecka

Coraz częściej rodzice wybierają dla swojego dziecka imię na podstawie analizy numerologicznej. Posiadana wiedza o wibracjach numerologicznych i o tym, jak one wpływają na charakter, zachowanie i potencjał dziecka pozwala zaplanować przyszłość swojej pociechy. 

Top6: Najpopularniejsze imiona 2021. Wróżka tłumaczy, co nami kieruje, kiedy wybieramy imię dla
 • Monika Świetlińska
 • /
 • 28 grudnia 2021

Imiona są nieprzypadkowe

- Tak, jest to możliwe i rodzice z tej sposobności korzystają. Każda litera alfabetu łacińskiego przyporządkowana jest do jednej z 9 cyfr. Na pełną charakterystykę numerologiczną imienia danej osoby składają się kombinacje poszczególnych wibracji (cyfr), wynikających z wartości samogłosek i spółgłosek. Wiedząc jaki potencjał skrywa każda wibracja numerologiczna i łącząc wybrane imię lub imiona z nazwiskiem dziecka można już w momencie przyjścia dziecka na świat mieć wpływ na jego charakter - jest zdania Joanna Czerny, wróżka Cesaria, numerolog, tarocistka, doradca życiowy, autorka pierwszej i jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych.

Najpopularniejsze imiona dla dzieci 2021Najpopularniejsze imiona dla dzieci 2021Anna Malinowska

Jak zdradziła nam wróżka Cesaria, więcej korzyści przyniesie spójność wartości imion i nazwiska z Liczbą Przeznaczenia i Liczbą Losu.

- Przykładowo, rodzice muzycy, którzy pragną, aby ich dziecko w przyszłości poszło tą samą drogą zawodową, co oni i posiadało zdolności artystyczne, przy wyborze imienia będą wybierać te, których litery po zsumowaniu dadzą wibrację 3. W tym przypadku dobrze by było, aby Liczba Przeznaczenia również wynosiła 3 (to wibracja zapewniająca medialność, ale i wskazująca na talenty artystyczne). Wibrację 3 świetnie będzie wspierać numerologiczna 6, która dodawałaby wrażliwości artystycznej i zdolności twórczych — uważa Joanna Czerny i zaznacza, że numerologia do triady artystycznej zalicza też wibrację 9. 

- W tym konkretnym przypadku, w imieniu dziecka powinny pojawić się więc 3, 6 i 9. W ten sposób świadomie wpływamy na potencjał dziecka i wyposażamy go w wybrane przez siebie zasoby - podpowiada nasza rozmówczyni.

Najpopularniejsze imiona 2021. Co oznaczają?

Najpopularniejsze imiona w 2021 roku w większości pokrywają się z tymi, które rodzice wybierali dla dzieci w poprzednich latach. Dominują imiona tradycyjne, polskie. Jakie jest ich znaczenie?

Przypomnijmy, że najpopularniejszymi w 2021 roku imionami są (stan na wrzesień 2021): 

Dziewczynki:

  1. Zuzanna (3251)
  2. Zofia (3178)
   1. Hanna (3064)
    1. Julia (3022)
     1. Maja (2812)
      1. Laura (2679)
       1. Oliwia (2377) 
        1. Alicja (2362)
         1. Lena (2309)
          1. Pola (2190)  

          Chłopcy:

           1. Antoni (3862)
           2. Jan (3535)
            1. Aleksander (3353)
             1. Franciszek (3252)
              1. Jakub (3236)
               1. Szymon (2575)
                1. Mikołaj (2536)
                 1. Leon (2479)
                  1. Filip (2372)
                   1. Stanisław (2295)

                    TOP6: Imiona 2021

                    1. Imię Zuzanna z hebrajskiego oznacza lilię. Pierwsze wzmianki w języku polskim mówią o nim już w 1265 roku. To osoba otwarta na innych o wielkim sercu, ale uwaga… często szybciej działa, niż myśli. Nuda i monotonia o coś, czego szczególnie nie lubi. Uwielbia za to być w centrum uwagi, szuka uznania i pochwał. 

                    2. Imię Zofia z greckiego oznacza mądrość. W Polsce imię funkcjonuje od XII wieku. Jest symbolem wysokiej inteligencji i kreatywności. Osoba o tym imieniu bardzo dobrze się ucz, szybko i z dużą łatwością zapamiętuje. Mocno związana z rodziną. Bardzo zazdrosna. Uczuciowa.

                    3. Imię Hanna z hebrajskiego oznacza pełna wdzięku, pasji. Osoba z tym imieniem jest szlachetna i delikatna. Nie zamartwia się, bierze z życia pełnymi garściami. Empatyczna, uczciwa, wrażliwa, jednocześnie pewna siebie.

                    4. Imię Antoni pochodzi z łaciny i oznacza doskonałego, wybitnego. To osoba wytrwała, pewna siebie i dążąca do wyznaczonych celów. Lubi podróże i poznawanie nowych kultur. Ma dobrą intuicję, choć zdarza mu się być powolnym, również w podejmowaniu decyzji.

                    5. Imię Jan w języku hebrajskim znaczy Jahwe jest łaskawy (Johhanan). W Polsce zaczęło występować w XII wieku. Osoby o tym imieniu to dusze towarzystwa, sympatyczni i zabawni. Jan jest pracowity, dokładny, ceniony przez podwładnych. Choć jest bardzo rodzinny lubi spędzać czas w samotności.

                    6. Imię Aleksander pochodzi z greki. Oznacza: obrońca ludzi, troszczący się o mężów lub odpierający wrogów. Jest bardzo ambitny i uczciwy. Szybko analizuje problemy, sytuacje, do tego bezbłędnie wyczuwa człowieka. Pracowity, wierny zasadom, a jednocześnie nerwowy, czasem zbyt szybko poddający się.

                    Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
                    Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

                    Security Magazine

                    Czy ten artykuł był przydatny?

                    Newsletter

                    Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!