Używane iPhony w abonamencie T-Mobile

Używane, ale gruntownie zregenerowane iPhony 6S, 7 oraz 8 można nabyć za złotówkę w ofercie T-Mobile przy abonamentach w taryfie M lub S – poinformował operator. Oferta „Smartfon regeneracja” realizowana jest w ramach proekologicznej strategii firmy.

Używane iPhony w abonamencie T-Mobile
  • Michał Górecki
  • /
  • 18 listopada 2020

Używany iPhone za złotówkę

Jak informuje T-Mobile w swojej informacji prasowej, firma poprzez swoją akcję regeneracji smartfonów amerykańskiego producenta próbuje pogodzić z jednej strony bycie nowoczesnym, a z drugiej oszczędnym i ekologicznym. Firma gruntownie odnawia i testuje używane smartfony firmy Apple i oferuje je w sprzedaży za symboliczną złotówkę przy ofertach abonamentowych.

Dzień bez długów — jak sobie poradzić z długami?Dzień bez długów — jak sobie poradzić z długami?Martyna Kowalska

Gwarancja na używanego iPhone’a

Według deklaracji niemieckiej sieci, urządzenia oferowane w ekologicznej ofercie są „prawie jak nowe”. Jedynym mankamentem są nieznaczne ślady użytkowania. Wszystkie elementy zostały dokładnie sprawdzone, w związku z czym na zregenerowane urządzenia „z drugiej ręki” będzie udzielana 24-miesięczna gwarancja. Każdy telefon oferowany w ramach akcji posiada nową oryginalną ładowarkę. W zdecydowanej większości odsprzedawanych telefonów zmieniono także baterię na nową. Według deklaracji producenta, można liczyć na co najmniej 85% sprawności akumulatora

W jakim stanie używane iPhone’y?

Telefony w ofercie „Smartfon regeneracja” nie posiadają żadnych wgnieceń na żadnym elemencie obudowy. Pod lupą techników znalazły się także wyświetlacze. W odsprzedaży znajdują się telefony wyłącznie bez śladów wypalenia ekranu oraz martwych pikseli. Trzeba się jednak liczyć z minimalnymi śladami użytkowania takimi jak rysy czy słabo widoczne otarcia.

Jakie możliwości daje postępowania restrukturyzacyjne?Jakie możliwości daje postępowania restrukturyzacyjne? Jacek Szczęsny

Używane iPhony w T-Mobile

- „Wprowadzając ponownie do obiegu gospodarki cyrkularnej odnowione telefony, nie tylko udostępniamy naszym klientom sprawny, nowoczesny i przystępny cenowo sprzęt, ale przede wszystkim dokładamy naszą małą cegiełkę do budowania w społeczeństwie postaw „zero waste”- powiedziała cytowana w komunikacie dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska Małgorzata Rybak-Dworczyk.

Jak informuje magentowy operator za 1 zł będzie można kupić modele 7 i 8 w taryfie M. Z kolei 6S będzie dostępny zarówno w taryfie M oraz S. „W przypadku iPhone’a 6S 32 GB miesięczna opłata wynosi 85 zł w taryfie S, a w taryfie M – 95 zł, abonament w przypadku iPhone’a 6S 64 GB w taryfie M to również 95 zł. Z kolei dla iPhone’a 7 to 105 zł, dla iPhone’a 8 (64 GB) – 135 zł, a dla iPhone’a 8 (256 GB) – 145 zł.” - wyjaśnia T-Mobile.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!