Złota karta McDonald's - za co można ją otrzymać?

McDonald’s to jedna z ulubionych sieciówek Polaków. Mimo coraz bardziej rosnących wskaźników inflacyjnych wiele osób przynajmniej raz na jakiś czas składa wizytę w lokalu lub zamawia z niego posiłek z dostawą do domu wykorzystując pośredników dostarczających jedzenie.

Złota karta McDonald's - za co można ją otrzymać?
  • Małgorzata Łaziuk
  • /
  • 6 marca 2023

Restauracja w swojej ofercie ma ofertę śniadaniową oraz tradycyjną, zakupić można także wrapy, shake'i, frytki, kawę oraz różne smakowite dodatki. To miejsce, w którym istnieje możliwość spożycia posiłków oraz spotkania z przyjaciółmi, miłego spędzenia czasu — odstresowania się po ciężkim, trudnym dniu.

Sieć co roku otwiera w ramach franczyzy wiele nowych restauracji, w których istnieje możliwość zakupu produktów wykorzystując promocje, bonifikartę, czy tworząc kupony. Od niedawna do wiadomości większej liczby osób trafiła informacja, że istnieje karta McDonald’s McGold, będącą ogromnym wyróżnieniem, które do tej pory niewiele osób otrzymało. 

Złota Karta McDonald’s — czy każdy ją dostanie?

Takie udogodnienie nie przysługuje wszystkim — otrzymać ją mogą naprawdę nieliczni, osoby, które wyróżniły się działaniem, zostały bohaterami miejskiej lub światowej rangi. Ciekawostką jest, że o jej przyznaniu nie decyduje sieć, ale właściciel konkretnej placówki.

Nowy trend konsumencki. Coraz częściej zamawiamy jedzenie z dowozemNowy trend konsumencki. Coraz częściej zamawiamy jedzenie z dowozemMikołaj Frączak

Wiele osób zastanawia się, czy karta trafia jedynie do celebrytów, sław, miliarderów, czy może być przyznana także osobom, które nie są znane. Dziś już wiemy, że można ją dostać niezależnie od statusu materialnego oraz popularności.

Otrzymał ją na przykład Amerykanin, który podczas posiłku w sieci McDonald’s zorientował się, że pomocy potrzebują trzy kobiety z dziewczynką, a także — z okazji okrągłych, setnych urodzin, jedna z najbardziej wiernych klientek tej, znanej na całym świecie sieci fast food. 

Co daje Złota Karta McDonald’s?

Posiadać karty ma możliwość spożywać bezpłatnie posiłki w restauracjach na całym świecie. Wydawać może się, że jej przyznanie jest bezterminowe — w końcu czyny osób, które ją otrzymały zapisały w świadomości ludzi na długi czas.

Niedziele handlowe 2023. Kiedy sklepy będą otwarte?Niedziele handlowe 2023. Kiedy sklepy będą otwarte?Małgorzata Łaziuk

Sieć w Ameryce uruchomiła program, w którym udział mogą wziąć zwykli ludzie -poprzez zgłoszenie udziału w konkursach. Jeśli chodzi o czas, przez jaki można korzystać z karty McGold — można na ten temat znaleźć różne informacje:  jest mowa o bezterminowym lub kilkuletnim okresie, w którym jej posiadacz może zamawiać posiłki w McDonald's.

W naszym kraju do tej pory nikt nie został wyróżniony — nie ma osoby, która posiada Złotą Kartę McDonald’s.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!