Co z pieniędzmi z Twojego portfela Vinted? Poważne zmiany na platformie

Użytkownicy Vinted otrzymali wiadomość o poważnych zmianach, jakie szykują się już od 16 maja na platformie do sprzedaży używanych rzeczy.

Co z pieniędzmi z Twojego portfela Vinted? Poważne zmiany na platformie
  • Monika Świetlińska
  • /
  • 9 maja 2022

Idą zmiany

Już teraz, kiedy odwiedzisz Vinted, przekierowanie poprowadzi Cię do linku: old.vinted.pl

- 16 maja Vinted przeniesie się na nową platformę. Po tej dacie będziemy stopniowo zapraszać użytkowników do przeniesienia konta na nową wersję Vinted. Poczekaj na swoje zaproszenie, zanim przeniesiesz konto - brzmi ogłoszenie wysłane od zespołu Vinted.

Vinted pod lupą UODOVinted pod lupą UODOMikołaj Frączak

Możliwości działania na starym Vinted zostaną ograniczone.

- Od 16 maja nie będzie można kupować i sprzedawać przedmiotów, wykupować Podbić i Sugerowanych Ofert, dodawać przedmiotów do ulubionych, obserwować innych użytkowników, rozpoczynać rozmów ani dodawać i wystawiać ogłoszeń na starej platformie Vinted - czytamy.

Co z pieniędzmi z portfela Vinted?

Przed przeniesieniem konta musisz wypłacić wszystkie środki znajdujące się w Twoim portfelu Vinted na konto bankowe.

Należy także zakończyć wszystkie trwające zamówienia przed zamknięciem starej platformy.

- Starą platformę Vinted zamkniemy 20 czerwca. Po jej zamknięciu nie będzie już można przenieść konta. Wciąż jednak będziesz mieć możliwość wypłacenia środków znajdujących się w Twoim Portfelu Vinted na konto bankowe. Wraz z Twoim kontem na nową platformę przeniesiemy niektóre zapisane na nim informacje. Jeśli jednak w przeszłości na Twoim koncie była przeprowadzana procedura weryfikacji tożsamości (procedura KYC) dla naszego dostawcy usług płatniczych, te dane nie zostaną przeniesione, dlatego możemy poprosić Cię o potwierdzenie tożsamości jeszcze raz — informuje zespół Vinted.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Tagi: finanse

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!