Problemy prawa podatkowego. Ogólnopolska Konferencja Podatkowa 27 października

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa to jeden z flagowych projektów ELSA Poland, tworzący forum wymiany wiedzy i doświadczenia, dzięki któremu uczestnicy nabywają nowe kompetencje przydatne na studiach oraz na ścieżce kariery zawodowej.

Problemy prawa podatkowego. Ogólnopolska Konferencja Podatkowa 27 października
  • Monika Świetlińska
  • /
  • 24 września 2021

Patronem medialnym wydarzenia jest Dziennik Prawny.

Prawo podatkowe 2020/2021

- Tegoroczna edycja wydarzenia odbywająca się pod hasłem “Nowe oblicza prawa podatkowego” ma na celu analizę najistotniejszych problemów i zmian, które pojawiły się w świecie prawa podatkowego w aspekcie krajowym i międzynarodowym na przestrzeni 2020 i 2021 roku wraz z  konstruktywną dyskusją nad nimi - informują organizatorzy — Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland.

Podatek od prezentu ślubnegoPodatek od prezentu ślubnegoAlicja Skibińska

Konferencja będzie podzielona na dwa dni. 27 października to wykłady oraz debata ekspercka, natomiast 28 października uczestnicy będą mieli możliwość udziału w bloku certyfikowanych warsztatów i wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce.

Kilka słów o projekcie

- Projekt cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, na co wskazuje fakt, iż przez wszystkie edycje został odwiedzony przez tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym, a w zeszłym roku wzięło w nim udział blisko pół tysiąca osób. Wydarzenie od lat jest również wspierane jest przez największe firmy consultingowe oraz Krajową Izbę Doradców Podatkowych - zaznacza stowarzyszenie.

Tegoroczna konferencja

Podczas konferencji eksperci odpowiedzą na pytanie, w jakim kierunku zmierza prawo podatkowe. Wskażą, jakie nowelizacje wraz z nowymi rodzajami podatków zostały wprowadzone w ciągu ostatnich dwóch lat oraz przedstawią ich wpływ na gospodarkę, biznes i społeczeństwo.

e-PIT a ulga na dzieci. Ulga na dzieci niewykorzystana w całości? Sprawdź, co zrobiće-PIT a ulga na dzieci. Ulga na dzieci niewykorzystana w całości? Sprawdź, co zrobićDorota Kraskowska

Agenda tegorocznej edycji zostanie wzbogacona o innowacyjną debatę ekspercką, w trakcie której specjaliści zastanowią się na forum nad niezwykle istotną kwestią „czy prawo podatkowe może być bardziej przystępne?"

Wydarzenie odbędzie się w całości w formie online na platformach ClickMeeting oraz Zoom.

Tu więcej o wydarzeniu.

Tu możesz się zapisać.

Partnerem Głównym XXII edycji jest kancelaria Hogan Lovells, jedna z największych i najbardziej innowacyjnych kancelarii na podstawie klasyfikacji Financial Times.

Patronem medialnym wydarzenia jest Dziennik Prawny.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Tagi: podatki

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!