Trwają poszukiwania kierowcy, który zabił 4-letnie dziecko

W niedzielny wieczór w centrum Gorzowa na Śląsku kierowca chevroleta potrącił czteroletniego chłopca. Zamiast udzielić pomocy umierającemu dziecku, zbiegł z miejsca wypadku. W intensywne poszukiwania mężczyzny zaangażowani są funkcjonariusze wszystkich służb.

Trwają poszukiwania kierowcy, który zabił 4-letnie dziecko
  • Monika Świetlińska
  • /
  • 11 października 2021

Tragiczna niedziela

10 października przed godziną 18 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic 30-stycznia i Armii Polskiej w Gorzowie.

- Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że pojazdy marki bmw i chevrolet jechały w stronę ulicy Łokietka. Kierujący chevroletem chciał wyprzedzić bmw, które skręcało w lewo w ulicę 30-go Stycznia. Doszło do zderzenia, w wyniku którego chevrolet zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił czterolatka na rowerze. Tuż obok znajdował się jego ojciec. Chwilę później kierowca chevroleta uciekł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policjantów — relacjonuje Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie.

Policyjny alarm

Dla policji ogłoszono alarm. Na miejscu pracowali policjanci kryminalni, ruchu drogowego, przewodnik z psem, a także prokurator. W intensywne poszukiwania zaangażowani są funkcjonariusze wszystkich służb.

Jakie auta najczęściej sprowadzamy z zagranicy?Jakie auta najczęściej sprowadzamy z zagranicy?Mikołaj Frączak

- Przesłuchani zostali świadkowie. Podczas wykonywanych oględzin zabezpieczono szereg dowodów, które zostaną wykorzystane podczas prowadzonego postępowania. Na miejscu byli obecni policyjni psychologowie, którzy wspierali najbliższych — przekazała komenda z Gorzowa.

Jesteś świadkiem? Zgłoś się i pomóż

Policjanci proszą o kontakt każdą osobę, która była świadkiem lub widziała uczestników tego wypadku zarówno przed, jak i po zdarzeniu. Wszelkie informacje można przekazywać pod numerem alarmowym 112 lub 47 79 125 11.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!