Pracawpolsce.gov.pl - największa baza ogłoszeń pracy dla obywateli Ukrainy

Baza ogłoszeń dla obywateli Ukrainy PracawPolsce.gov.pl stale się rozwija. Rozpoczęła ona działalność w lipcu 2021 roku. Obecnie zapewnia ona największą ilość ogłoszeń pracy dla obywateli Ukrainy przebywających w Polsce. Stale jest ulepszany, tak by szukanie ogłoszeń było jak najprostsze. Zarejestrowało się na nim ponad 240 firm, a opublikowano ponad 14 tysięcy ogłoszeń.

Pracawpolsce.gov.pl - największa baza ogłoszeń pracy dla obywateli Ukrainy
  • Anna Petynia-Kawa
  • /
  • 13 lutego 2023

Baza ogłoszeń pracy za darmo 

Twórcy portalu zadbali o to, by był zintegrowany z największymi bazami ofert pracy, przykładowo z Centralną Bazą Ogłoszeń Pracy, Goldenline, HRLink, pracuj.pl czy GoWork. Znacznie to ułatwia poszukiwanie ofert pracy, bo są one w jednym miejscu i nie trzeba odwiedzać każdego z portali z osobna. 

Kolejnym ułatwieniem jest możliwość otrzymywania ofert pracy na e-mail. W tym celu wystarczy wypełnić prosty i krótki formularz, w którym osoba zainteresowana pracą podaje swoje dane kontaktowe, doświadczenie oraz kompetencje. Co istotne, nie musi ona przygotowywać CV i innych dokumentów. Oferty zaczynają spływać już w ciągu doby od rejestracji na portalu. Serwis jest dostępny w trzech wersjach językowych: polskiej, ukraińskiej i angielskiej. 

Największe dzisiaj wyzwanie dla Polski to?Największe dzisiaj wyzwanie dla Polski to?Monika Świetlińska

Rejestracja na portalu z pomocą profilu zaufanego 

Osoby zainteresowane pracą mogą zarejestrować się na portalu z pomocą profilu zaufanego. Dzięki temu można sprawnie i bezpiecznie potwierdzić swoją tożsamość w portalach polskiej administracji państwowej. Przypominamy, że obywatele Ukrainy przebywający w Polsce mogą bezpłatnie założyć profil zaufany w tym samym momencie, kiedy uzyskują numer PESEL. 

Jeśli ktoś nie ma profilu zaufanego, też może się zarejestrować. W tym celu przygotowano uproszczoną wersję logowania. Można założyć tymczasowe konto na 30 dni. Po tym czasie, po przetestowaniu portalu, należy dokończyć rejestrację z pomocą profilu zaufanego. 

Pomoc uchodźcom: 40 zł dziennie na osobę przyjętą pod dachPomoc uchodźcom: 40 zł dziennie na osobę przyjętą pod dachMichał Górecki

Jesteś pracodawcą? Dołącz do ogłoszeniodawców 

Specjalnie dla pracodawców w ramach portalu powstało dodatkowe narzędzie, które umożliwia bezpłatną publikację ogłoszeń na portalu przez pracodawców. Powstało ono we współpracy z HRLink. Formularz znajdziesz klikając TUTAJ.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!