fb

Terminy reklamacji - infografika

Składasz reklamację i nie wiesz, jakie terminy reklamacji obowiązują? Przygotowaliśmy infografikę, z której dowiesz się, w jakim terminie sprzedawca musi odpowiedzieć na reklamację.

Terminy reklamacji - infografika
  • Rafał Stępniewski
  • /
  • 15 stycznia 2019

Terminy odpowiedzi na reklamację mogą być nie do końca jasne dla wszystkich konsumentów. Dlatego poniżej znajdziesz przejrzystą infografikę, która powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

infografika%20vf%20hd.png

CZYTAJ TEŻTerminy rękojmi za wady fizyczne

CZYTAJ TEŻZwrot towaru. Jak liczyć terminy, by ich nie przeoczyć?

CZYTAJ TEŻ Wymiana rzeczy a usunięcie wady

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami prawnymi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych - poniżej masz szybkie linki do udostępnień.

Security Magazine

Czy ten artykuł był przydatny?

Będzie nowa ustawa o notariacie
U notariusza

Będzie nowa ustawa o notariacie

Przygotowana przez resort sprawiedliwości ustawa o notariacie została przyjęta przez rząd. Dzięki niej sądy mają być odciążone od czynności prostych i bezstronnych. Po wejściu nowego prawa...

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!